You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Helista: 5276050
Oleme avatud: Tööpäeviti 11:00-18:00
Seoses suure töömahuga ei toimu toitude komplekteerimist ajavahemikul 11:30-13:00. Tellitud toidu väljastamine toimub ainult Ringtee Ärikeskuses, asukohaga Kalevi 26, Kuressaare
  • Teie ostukorv on tühi!

Drive-in väljastus

* Klient sisestab tellimuse kellaaja, millal ta soovib tellimuse päeval tellimust kätte saada.


* Seoses suurenenud töömahuga, ei toimu ajavahemikul 11:45-13:00 e-poest või telefoni teel tellitud toitude komplekteerimist


* Tellimuse väljastus


Tellimuse kätte saamiseks tuleb klient selleks ettenähtud drive-in väljastusalale, mis asub Kalevi 26, Kuressaare OÜ Päevaka söökla juures ja on vastavalt tähistatud.


Kohale jõudmisest teavitab klient e-poodi helistades telefonil +372 527 6050.


Tellimuste väljastamine toimub vastavalt söökla lahtiolekuaegadele. Kui esineb tellimuste väljastamises ja lahtiolekuaegades muudatusi, on need märgitud veebilehel www.paevakas.ee.


Tellimused on kättesaadavad alates tellimuses määratud kättesaamise ajast.


Tellimuse saab Klient kätte isikut tõendava dokumendi (ID kaart, pass, juhiluba, elamisluba) või nime ja tellimuse numbri esitamisel.


Müüja ei vastuta Kliendile tekkinud kahju eest, kui Müüjast mittetulenevatel põhjustel on kolmandad isikud saanud oma valdusse unikaalse tellimuse numbri ja selle alusel on tellimuse kätte saanud.


Kui tellimus sisaldab alkohoolseid jooke antakse need üle vaid täisealisele isikule (nõutav vastuvõtja dokument). Kui Klient dokumenti ei esita või kui Klient on alaealine, on Müüjal õigus jätta eelnimetatud tooted üle andmata.


Müüja hoiab tellimusi kuni päeva lõpuni. Kui Klient tuleb tellimusele järele hiljem kui tellimuses määratud ajaks, peab ta arvestama võimaliku kvaliteedi langusega (toit ei pruugi olla enam nii värske või soe vms). Kui Klient ei tule päeva jooksul tellimusele järele, loetakse Klient tellimusest loobunuks ning Müüja ei tagasta kliendile tellimuse maksumust (kui makse on teostatud tellimuse esitamisel).


Tellimuse kättesaamisel on Kliendil õigus loobuda tellimusest ainult juhul, kui tellimuses esinevad puudused (rikutud kaup või vale kaup jms).